Wynajmujemy dmuchańce:

Dmuchaniec Kolorowe Klocki

Bajkolandia-Nowa-Ruda-Dmuchance-Kolorowe-klocki

Kolorowe Klocki to dmuchany plac zabaw dla dzieci, w skład którego wchodzi:
– zjeżdżalnia,
– ścianka wspinaczkowa
– trampolina
– miejsce do biegania.

Wszystko całkowicie bezpieczne i ogrodzone dmuchanymi bandami.

 

Wymiary:

Długość: 5 m  /  Szerokość: 4 m  /  Wysokość: 4 m

Dmuchaniec Dżungla

Bajkolandia-Nowa-Ruda-Dmuchance-Dzungla

Dżungla to kolejny kolorowy świat do aktywnej zabawy na świeżym powietrzu, gdzie najmłodsi mogą:
– biegać,
– skakać,
– wspinać się i zjeżdżać,
a wszystko to w otoczeniu palm i zwierzęcych bohaterów.


Wymiary:

Długość: 5 m  /  Szerokość: 4 m  /  Wysokość: 3,5 m

Duża podwójna zjeżdżalnia Dżungla

Bajkolandia-Nowa-Ruda-Dmuchance-Podwojna-Dzungla

Duża podwójna dmuchana zjeżdżalnia z motywem dżungli to fantastyczny dmuchaniec zarówno dla mniejszych jak i większych dzieci. Oddaj się szalonej zabawie w dżungli, której pilnuje Lew.


Wymiary:

Długość: 7 m  /  Szerokość: 4 m  /  Wysokość: 6 m

Duża zjeżdżalnia z Rekinem

Bajkolandia-Nowa-Ruda-Dmuchance-Z-Rekinem

Zjeżdżalnia z rekinem to dmuchaniec, który zrobi wrażenie zarówno na mniejszych, jak i większych dzieciach. Wspinaj się, zjeżdżaj i uciekaj przed rekinem!


Wymiary:

Długość: 9,5 m  /  Szerokość: 4 m  /  Wysokość: 6,7

Szczegóły

Transport, montaż i demontaż urządzeń w cenie

Urządzenia posiadają aktualny przegląd techniczny oraz atest.

Posiadamy ubezpieczenie OC

Wystawiamy faktury VAT

Zasady wynajmu dmuchanych placów zabaw

  • Wybierasz atrakcję z naszej oferty i ustalamy miejsce, datę oraz godziny montażu. Możesz dokonać wstępnego zamówienia przez formularz na naszej stronie. Po wysłaniu formularza nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia dostępności terminu i przekaże dane do wpłaty zadatku.
  • Teren, na którym ma zostać zamontowane urządzenie powinien być w miarę płaski i równy, bez elementów utrudniających rozłożenie i użytkowanie urządzenia. Upewnij się, że wielkość terenu jest odpowiednia dla rozmiarów wybranej atrakcji, do wymiarów urządzenia należy dodać około 3m wolnej przestrzeni.
  • Do prawidłowego działania urządzenia wymagane jest zapewnienie stałego dostępu do prądu 230V. Źródło zasilania musi być dostępne w maksymalnej odległości 25m od urządzenia.
  • O bezpieczeństwo bawiących się na dmuchańcach dzieci dbają rodzice i/lub opiekunowie, których zapewnia organizator imprezy. Wynajmujący nie ponosi odpowiedzialności za dzieci korzystające z urządzeń. Urządzenia spełniają europejskie normy bezpieczeństwa EN14960.
  • Po zamontowaniu urządzenia zapewniamy szybkie szkolenie z obsługi oraz podpisujemy umowę najmu, po czym przyjeżdżamy ponownie po zakończonej zabawie aby urządzenie zdemontować.
  • Koszt dowozu i montażu urządzenia do 15 km od Nowej Rudy jest gratis.
  • W przypadku złej pogody, uniemożliwiającej montaż i zabawę w dniu rezerwacji, zmiana terminu rezerwacji jest bezpłatna.
Bajkolandia-Nowa-Ruda-Balony

Ponadto oferujemy:

– tatuaże brokatowe

– warkoczyki kolorowe

– popcorn

– balony

Bajkolandia-Nowa-Ruda-Urodziny

Polecamy się na:

– urodziny

– festyny

– imprezy plenerowe

– komunie

– wesela

Spraw dziecku radość!

Zapraszamy do rezerwacji

Tel. 530 387 666

bajkolandianowaruda@gmail.com

www.bajkolandia.nowaruda.pl

Wynajem dmuchańców w Nowej Rudzie

Bajkolandia oferuje wynajem dmuchańców w Nowej Rudzie. To doskonały pomysł na urozmaicenie każdej imprezy dla dzieci. Dmuchane zjeżdżalnie i zamki to gwarancja niezapomnianej zabawy. Dzieci uwielbiają skakać, bawić się i ścigać na dmuchanych atrakcjach. Dmuchane zjeżdżalnie są bezpieczne i dostosowane do różnych grup wiekowych. Są często zamawiane na różnego rodzaju zorganizowane imprezy dla dzieci, ponieważ stanowią centrum zainteresowania maluchów oraz zapewniają godziny zabawy! Dzieci uwielbiają dmuchane zjeżdżalnie, a rodzice cenią sobie bezpieczeństwo i komfort takiej zabawy. Nasze dmuchane ślizgawki zawsze są czyste, bezpieczne i gotowe do zabawy.

Dmuchane konstrukcje tego typu to wspaniała rozrywka dla dzieci w każdym wieku. Dostępne są różnorodne modele zjeżdżalni, które można dostosować do wieku i umiejętności uczestników zabawy. Dla maluchów idealne będą mniejsze konstrukcje z delikatnymi zjazdami, natomiast dla starszych dzieci można wybrać zjeżdżalnie z większymi przeszkodami oraz bardziej ekscytującymi zjazdami.

Czy dmuchańce są bezpieczne?

Dmuchane zjeżdżalnie to nieodłączny element dziecięcych imprez, festynów czy urodzin. Aby mogły być używane legalnie, muszą posiadać aktualny przegląd techniczny oraz atest. Atest jest dokumentem potwierdzającym zgodność urządzenia z obowiązującymi normami bezpieczeństwa. W Bajkolandii spełniamy wszelkie normy bezpieczeństwa. Oprócz przeglądu technicznego, atestu i ubezpieczenia OC, dbamy o zasady korzystania z dmuchańców. Pamiętamy, że każde urządzenie ma określone limity wiekowe oraz wagowe, których przekroczenie może prowadzić do niebezpiecznych sytuacji. Ponadto, obsługę dmuchańców powierzamy naszym zaufanym pracownikom, którzy dbają o porządek oraz opiekę nad dziećmi. To wszystko sprawia, że maluchy mogą się bawić na naszych dmuchawcach bez obaw.

Jak do nas trafić:

ADRES:

Piłsudskiego 28,
57-400 Nowa Ruda
tel. 786 200 074

GODZINY OTWARCIA:

poniedziałek 12:00–20:00
wtorek 12:00–20:00
środa 12:00–20:00
czwartek 12:00–20:00
piątek 12:00–20:00
sobota 10:00–20:00
niedziela 10:00–20:00

Skontaktuj się z nami

Jeśli chcesz zadać nam pytanie, zarezerwować salę na urodziny lub odwiedzić nas z wycieczką, zadzwoń do nas pod numer tel.: 786 200 074
lub napisz maila: bajkolandianowaruda@gmail.com

15 + 8 =